Arslanlı Perde

Zebra perde çeşitleri, son yıllarda oldukça farklı tasarımlar ile kendini göstermektedir. Bu farklılıkların en önemlisi ise mekanizmasının sağlamlığı ve tasarımsal farklılıklardır. Pliseli zebra perdeler, hareket mekanizması ve çift kat kumaşın kullanıldığı bir modeldir. Pliseli zebra perdeler çoğunlukla tasarımlarında ki kolay kullanım ve kurulum ile tercih edilen modellerden bir tanesi olmuştur. Zebra çeşitleri arasında en özel yere sahip olan pliseli modeller kadınların en fazla tercihi olan modellerdir. Kolay silinebilir özellikleri ve uzun yıllar boyuncu yıpranmaz modelleri ve gönül rahatlığı ile kullanım sunması, sizlere oldukça yaratıcı bir kullanım sunacaktır. Zebra perde çeşitleri düz ve pliseli modellerinin yanı sıra çizgili zebra modelleri ile de karşımıza çıkmaktadır. Ancak son yıllarda ki moda akımına uygun olarak kullanılan pliseli  zebra perdeler, istenilen tasarım özelliklerine uygun olarak ortaya çıkarılmıştır.

Pliseli zebra perdeler, taraftar desenli, İstanbul desenli, çiçek desenli gibi birçok desen özelliklerine sahiptir. Beyaz pliseli zebra perdeler ise yoğun olarak kullanılan çeşitlerden bir tanesidir. Beyaz renk seçeneği çoğunlukla çocuk odalarına ve oturma odalarına tercih edilmektedir. Zebra perdelerin yarattığı modern görünüşler, kişilerin uzun yıllar kullanımına sunulmaktadır. Bambu zebra perdelerden sonra en doğal görünümü sunan pliseli zebra perdeler ile temiz ve şık ortamlar yaratacaksınız. Sık kumaş dokuması ve tül kumaşların şerit haline getirilerek oluşturulduğu pliseli zebra perdeler, genellikle kumaş türü olarak yüzde yüz polyesterden üretilmektedir.

Pliseli zebra perdeler dayanıklı bir kullanıma sahiptir. Görselliği oldukça zengin olan ve uygulandığı mekanlarda önemli bir değer kazandıran pliseli perde modelleri, özel fonksiyonları ile birlikte mükemmel bir kullanım sağlamaktadır. Şık duruşu ile dekoratif özelliklerini de göz ardı etmemek gerekmektedir. Oldukça kolay montaj olanağı ile sizlere sorun çıkarmadan kullanım sağlar.

Tüm zebra perde modellerimizi görmek için tıklayın.