Arslanlı Perde

İthal olarak getirilen zebra perdeler, genellikle ikiz modelleri ile kendini göstermektedir. Zebra perdeler ikiz perdeler arasında bulunan ara mesafeyi iyi ayarlayarak yerlerine oturtulmalı ve görünüm olarak rahatlık sağlanmalıdır. Zebra perdeler oldukça şık ve uzun ömürlü olmaları nedeni ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Özel birkaç çeşidi bulunan zebra perdeler, farklı tarafları ile tüm ev hanımlarının dikkatini çekmektedir. Baskılı zebra perdeler bunlardan bir tanesidir. Son zamanlar oldukça fazla baskılı modellerinin ortaya çıkmasının yanı sıra sade modellerinde yoğun olarak terk edildiğini görmekteyiz. Son teknolojik üretim makinelerinin kullanılarak oluşturulduğu bu modeller, renk ve desen olarak aramamıza son veren bir sistem yaratmaktadır. Özel baskı tekniklerinin kullanılması genellikle farklı desenlerin çıkmasını sağlamıştır.

Baskılı zebra perdeler, reklamcıların sık kullanmış olduğu baskı makineleri aracılığıyla kendini göstermektedir. Tasarımlarında özgürlük tanımlaması yapılan baskılı zebra perdeler, oluşturdukları pano görüntüsü ile ortamı hareketlendiren ve özel olunduğunu ortaya koyan modellerdir. Desensiz kumaşlar üzerine dijital bir baskı uygulayarak yapılan bu baskı çeşitleri, son zamanlarda şehir figürleri ile kendini göstermektedir. Oldukça ucuz ve maliyeti düşük bir işlem olan baskılama işlemi sonrasında, firmaların sundukları fiyat aralıkları da oldukça uygundur. Yatak odaları, genç odaları, bebek odaları ile mutfak mekanları bu perdeler ile kendini göstermektedir.

Baskılı zebra perdeler için güneşlik modelleri olarak da karşımıza çıktığını söylemek mümkündür. Pano ve hobilerinizi ortaya koyacağınız baskı çeşitlerinde yaratıcı çeşitler kendini göstermektedir. Ütüleme veya yıkama gibi bir sıkıntı yaratmadan oluşan bu modeller, mekanınıza ve tarzınıza yapacağı katkılar ile oldukça kullanışlıdır. Baskılı zebra perdeler günümüzde şehir baskı modellerini kullanmış olsa da daha ferah ortamlar yaratmak isteyen kişilerin çiçek desenlerini kullandığını da görmekteyiz.

Tüm zebra perde modellerimizi görmek için tıklayın.