Arslanlı Perde

İade Şartları ve Koşulları

 

Ürünümü İade Etmek istediğimde Ne Yapmam Gerekiyor?

arslanliperde.com’da iade işlemleri çok kolay. İade etmek istediğiniz ürünü   aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

İade Adresi: “ARSLANLI PERDE Anadolu Mahallesi Atıcılar Caddesi No:2/A Yıldırım/BURSA”

İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla göndermeniz gerekmektedir. İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilir. Para iadenizin bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza yansıması iadeden sonra 10 gün sürebilir. Sipariş içinde kullanmış olduğunuz indirim kuponunuz varsa çeklerinizin tamamı yeniden tanımlanacaktır.

Hangi Şartlarda İade Edebilirim?

Alışveriş yaparken sisteme girmiş olduğunuz ölçülerden farklı yapılması durumunda,

Ürünlerde imalattan kaynaklı kusur bulunması durumunda,

Seçmiş olduğunuz ürünlerden farklı bir ürün gelmesi durumunda,
 Kargo firmasından kaynaklı hasarlar oluşması durumunda ( Kargo’dan ürünlerinizi alırken ürünün dış paketinde herhangi bir ezilme yırtılma vb. gibi durumlarda Kargo firmasına mutlaka hasar tespit tutanağı tutturularak kargo açılması şartı ile geçerlidir. )

İademi Hangi Adrese Göndereceğim?

İade Adresi: “ARSLANLI PERDE Anadolu Mahallesi Atıcılar Caddesi No:2/A Yıldırım/BURSA’’

İade Ettiğim Ürünün Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılacak?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra modagram.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde "artı bakiye" olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve modagram.com’un bankanıza müdahale etme yetkisi yoktur.

Elime Geçen Ürün Kusurlu Ne Yapmam Gerekiyor?

Öncelikle yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Bu durumda İade Sürecimizi takip etmeniz gerekmektedir.

Tutar İadem Neden Taksit Taksit Yatırılıyor?

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

Siparişlerimi Nasıl İptal Edebilirim?

Siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Hesabım” sekmesinden kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Sipariş Hazırlanıyor” ya da “Kargoya Verildi” statüsünde değil ise siparişinizi iptal edebilirsiniz. Talebinizi iletmek için destek@arslanliperde.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.